عرضه 90 عنوان از آثار ارزشمند آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی در نمایشگاه کتاب قم | پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آيت الله العظمي صافي گلپايگاني
وریز وجوهات
امروز پنج شنبه ۱۱ مردادماه ۹۷ جمعی از مردم با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی دامت برکاته دیدار کردند.   معظم له در این دیدار، با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور فرمودند: آیا وقت آن نرسیده است که مسئولان، به وضعیت بد...
پنجشنبه: 1397/05/25 - (الخميس:4/ذو الحجة/1439)

نسخه مناسب چاپSend by email
عرضه 90 عنوان از آثار ارزشمند آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی در نمایشگاه کتاب قم
عرضه 90 عنوان از آثار ارزشمند آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی در نمایشگاه کتاب قم

همزمان با افتتاح یازدهمین نمایشگاه کتاب استان قم، 90 عنوان از آثار مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف، به محقّقان و پژوهشگران حوزوی و دانشگاهی عرضه شده است.
محقّقان و اساتید محترم می‌توانند با مراجعه به غرفه 241 این نمایشگاه، از آثار گرانسنگ‌ این مرجع عالیقدر بازدید نمایند.
کتاب‌های ارزشمندی مانند منتخب الأثر فی الإمام الثّانی عشر و ترجمه نفیس آن، لمحات فی الکتاب و الحدیث و المذهب، الرسائل الفقهیة، بیان الأصول، فقه الحجّ، فقه الخمس، القول الفاخر فی صلوة‌ المسافر، التعزیر احکامه و ملحقاته، أمان الأمة من الضّلال و الإختلاف، مع الخطیب فی خطوطه العریضة، ایران تسمع فتجیب، الهیات در نهج البلاغة، راه اصلاح یا امر به معروف و نهی از منکر، معارف دین، ارمغان مشهد، پرتوی از عظمت امام حسین علیه السلام، فخر دوران، زن در پرتو اسلام و بسیاری از آثار دیگر معظم له در زمینه‌های قرآن و تفسیر، احادیث، فقه و اصول، عقاید و کلام، تاریخ، سیره، تراجم، شعر و مباحث تربیتی در این نمایشگاه عرضه شده است.
قابل ذکر است که این نمایشگاه، از 19 بهمن‌ماه گشایش یافته و تا 25 بهمن، صبح‌ها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 16 تا 19 در مصلّای قدس، پذیرای علاقمندان می‌باشد.

موضوع:

دوشنبه / 19 بهمن / 1394