وریز وجوهات
بسم الله الرحمن الرحیم قال الله تبارک و تعالی: «يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُتِبَ عَلَيْكُمُ الصِّيامُ كَما كُتِبَ عَلَى الَّذِينَ مِنْ قَبْلِكُمْ لَعَلَّكُمْ تَتَّقُونَ‌» مردان و زنان با ايمان! سخن خدا را گوش دهيد. شما و فقط شما در اين آيات،...
يكشنبه: 29/فرو/1400 (الأحد: 6/رمضان/1442)

دهه مهدویت تجدید عهد با حضرت ولی عصر(علیه‌السلام)

كمتر موضوعي پيدا مي‌شود كه مانند موضوع مهدويّت و سخن‌گفتن از آن وليّ يگانه شنونده را به وجد و نشاط آورد و كمتر نوشته‌اي مانند كتاب‌ها و مقالاتي كه در ارتباط با معرفي آن حضرت نوشته شود خواننده دارد. در طول سال اگرچه دل‌هاي مؤمنان به ياد آن حضرت و حضور در مجالس و محافل ولایي مشغول است ولي همگان منتظر حلول ماه مبارك شعبان و در انتظار انجام مراسم دهه مباركه مهدويّت مي‌باشند كه عهد خود را با آن حضرت تجديد و ايمان و شعور ديني خود را تازه و نو نمايند.

دهه فرخنده مهدويّت مكتب و مدرسه و دانشگاهي است كه با آن كاستي‌هايي كه به‌واسطه غفلت برخي در حيات ديني و سياسي اسلامي و اخلاق اجتماعي پيش مي‌آيد تدارك مي‌شود همگان به حفظ سنّت‌هاي اسلامي و احترام از استقلال ديني ترغيب مي‌شوند؛ اين دهه، دهه امر به معروف و نهي از منكر، دهه مطالبه مقاصد اسلامي، دهه مقاومت در برابر غرب‌زدگي است، دهه سراسر نور مهدويّت را گرامي بداريد.

 

موضوع: 
نويسنده: