وریز وجوهات
دسته بزرگ عزای فاطمی علیهاالسلام السّلام علیک أیّتها الصّدیقة ‌الشّهیدة به‌مناسبت ایّام شهادت مظلومانه حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا سلام الله علیها، مراسم عزاداری با حضور علماء، فضلا، هیئات مذهبی و شیفتگان خاندان عصمت و طهارت علیهم‌السلام در دفتر...
شنبه: 5/اسف/1396 (السبت: 8/جمادى الآخر/1439)

سخن ناشر

صبح صادق مجموعه‌اي ارزشمند از سه مقاله پربار و خواندني‌ است که به شکلي اجمالي و جذاب به بازخواني و مرور درس‌هايي از عظمت حضرت خاتم‌الانبيا(صلّی الله علیه و آله و سلّم) و نيز حضرت امام‌صادق(علیه‌السلام) مي‌پردازد. کتاب در پايان، با بيان اهداف والاي رسالت اسلام، دعوت آن حضرت را فراخواني جاويد و همگاني براي تمامي اعصار مي‌داند و عمل به دستورات اسلام و قرآن را ضامن سعادت واقعي مي‌داند.

از آنجا که مؤلّف محترم، در زمان نگارش اثر در لندن به سر مي‌برده‌اند هر سه فصل کتاب را به برادران و خواهران مسلمان مقيم انگليس هديه نموده‌اند. با توجه به اينکه مخاطب اصلي صبح صادق، قشرهاي جوان و دانشجويان عزيز مي‌باشند و از سويي کتاب با تأکيد فراوان بر حفظ و بهينه‌سازي هويت ديني و بازگشت به سنّت‌هاي انسان‌ساز اسلام عزيز  و بر اساس روش زندگي عالي‌ترين الگو‌هاي انسان، نگاشته شده است، دفتر تنظيم و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمي صافي‌ گلپایگانیمدظله‌العالی اقدام به بازنشر آن نمود.

 

اين کتاب براي اولين بار در 1355هجري شمسي از سوي مجمع جهاني اسلامي لندن و تحت عنوان نداي اسلام از اروپا انتشار يافت.

 اکنون ويرايش جديد اين اثر ارزشمند را، تقديم علاقه‌مندان مي‌نمايد.

 

 

نويسنده: 
کليد واژه: