وریز وجوهات
امروز چهارشنبه، جمعی از طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، با مرجع عالیقدر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف دیدار کردند. ▪️معظم له در این دیدار، با اشاره به جنایات وحشیانه دولت میانمار و کشتار مسلمانان، این حوادث دردناک را محکوم نموده و خواستار...
دوشنبه: 3 / 07 / 1396 ( )

سخن ناشر

صبح صادق مجموعه‌اي ارزشمند از سه مقاله پربار و خواندني‌ است که به شکلي اجمالي و جذاب به بازخواني و مرور درس‌هايي از عظمت حضرت خاتم‌الانبيا(صلّی الله علیه و آله و سلّم) و نيز حضرت امام‌صادق(علیه‌السلام) مي‌پردازد. کتاب در پايان، با بيان اهداف والاي رسالت اسلام، دعوت آن حضرت را فراخواني جاويد و همگاني براي تمامي اعصار مي‌داند و عمل به دستورات اسلام و قرآن را ضامن سعادت واقعي مي‌داند.

از آنجا که مؤلّف محترم، در زمان نگارش اثر در لندن به سر مي‌برده‌اند هر سه فصل کتاب را به برادران و خواهران مسلمان مقيم انگليس هديه نموده‌اند. با توجه به اينکه مخاطب اصلي صبح صادق، قشرهاي جوان و دانشجويان عزيز مي‌باشند و از سويي کتاب با تأکيد فراوان بر حفظ و بهينه‌سازي هويت ديني و بازگشت به سنّت‌هاي انسان‌ساز اسلام عزيز  و بر اساس روش زندگي عالي‌ترين الگو‌هاي انسان، نگاشته شده است، دفتر تنظيم و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمي صافي‌ گلپایگانیمدظله‌العالی اقدام به بازنشر آن نمود.

 

اين کتاب براي اولين بار در 1355هجري شمسي از سوي مجمع جهاني اسلامي لندن و تحت عنوان نداي اسلام از اروپا انتشار يافت.

 اکنون ويرايش جديد اين اثر ارزشمند را، تقديم علاقه‌مندان مي‌نمايد.

 

 

نويسنده: 
کليد واژه: