وریز وجوهات
بسم الله الرحمن الرحیم با عرض سلام و ادب و احترام خدمت بزرگواران علماي اعلام، اساتيد و فضلاء و طلاب عزيزي که در نشست علمی«مسائل مستحدثه و حوزه علمیه؛ چالش ها و رویکردها» که در جوار آستان ملک پاسبان عالم آل محمّد حضرت علی بن موسی الرضا علیهماالسلام...
جمعه: 27/مهر/1397 (الجمعة: 8/صفر/1440)

ظاهر و باطن جشن ميلاد

اين مراسم، اگرچه بيشتر يك سلسله برنامه‌هاي ظاهري است، امّا در باطن و حقيقت، اعلام حمايت از دين و حفاظت از ارزش‌ها و

 

سنّت‌هاي اسلامي وطرف‌داري از محرومان و مستضعفان و ستيز با مستكبران و ستمگران است.

با اين برنامه‌ها همه حضور خود را در سنگرهاي جهاد و عمل و تلاش براي اعلاي كلمة اسلام و عزّت و عظمت مسلمين و دفع مبدعين و ملحدين، اعلام مي‌نمايند.

شهر مذهبي تبريز در اين برنامه‌هاي بامعنا و پرمحتوا، همه‌ساله، علاقة كامل خود را به ولايت اهل‌بيت(علیهم‌السلام)  اظهار داشته و انتظار واقعي خود را از آن عصر عدالت جهاني و حاكميت كامل احكام الهي نشان مي‌دهد.

حقير با اعلام وصول لوح زيباي منتشر شده، از سوي مهدية انصارالحسين‌(علیه‌السلام) مسجد عربلر، زنجيرزنان ميرچوپان، مسجد ميانه، مسجد توحيد، مسجد طه، پايگاه مقاومت شهيد قصاب، عبداللهي، مسجد سفيد بهار و مسجد آيت‌الله انگجي، از همة عزيزان و اعضاي محترم اين هيئت ديني و مذهبي و همكاران ايشان تقدير و تشكّر نموده و از خداوند متعال، توفيق عمل به وظايف و تعظيم شعاير و پاسداري از حريم دين و مذهب را براي همگان مسئلت دارم.

وَالسَّلَامُ عَلَيْكُمْ وَرَحْمَةُ اللهِ وَبَرکَاتُهُ

لطف‌ا‌لله صافي[1]

 


[1]. تاريخ اين پيام، مضبوط نیست.

موضوع: 
نويسنده: