وریز وجوهات
آئین افتتاح و بازگشایی بخش های جدید کتابخانه حضرت آیت الله العظمی گلپایگانی با حضور جمعی از اعضای شورای عالی حوزه های علمیه، مدیران، مسئولان و اساتید حوزه علمیه قم شامگاه شنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۷ در کتابخانه مدرسه علمیه آیت الله العظمی گلپایگانی برگزار شد.
چهارشنبه: 3/بهم/1397 (الأربعاء: 16/جمادى الأول/1440)

ظاهر و باطن جشن ميلاد

اين مراسم، اگرچه بيشتر يك سلسله برنامه‌هاي ظاهري است، امّا در باطن و حقيقت، اعلام حمايت از دين و حفاظت از ارزش‌ها و

 

سنّت‌هاي اسلامي وطرف‌داري از محرومان و مستضعفان و ستيز با مستكبران و ستمگران است.

با اين برنامه‌ها همه حضور خود را در سنگرهاي جهاد و عمل و تلاش براي اعلاي كلمة اسلام و عزّت و عظمت مسلمين و دفع مبدعين و ملحدين، اعلام مي‌نمايند.

شهر مذهبي تبريز در اين برنامه‌هاي بامعنا و پرمحتوا، همه‌ساله، علاقة كامل خود را به ولايت اهل‌بيت(علیهم‌السلام)  اظهار داشته و انتظار واقعي خود را از آن عصر عدالت جهاني و حاكميت كامل احكام الهي نشان مي‌دهد.

حقير با اعلام وصول لوح زيباي منتشر شده، از سوي مهدية انصارالحسين‌(علیه‌السلام) مسجد عربلر، زنجيرزنان ميرچوپان، مسجد ميانه، مسجد توحيد، مسجد طه، پايگاه مقاومت شهيد قصاب، عبداللهي، مسجد سفيد بهار و مسجد آيت‌الله انگجي، از همة عزيزان و اعضاي محترم اين هيئت ديني و مذهبي و همكاران ايشان تقدير و تشكّر نموده و از خداوند متعال، توفيق عمل به وظايف و تعظيم شعاير و پاسداري از حريم دين و مذهب را براي همگان مسئلت دارم.

وَالسَّلَامُ عَلَيْكُمْ وَرَحْمَةُ اللهِ وَبَرکَاتُهُ

لطف‌ا‌لله صافي[1]

 


[1]. تاريخ اين پيام، مضبوط نیست.

موضوع: 
نويسنده: