وریز وجوهات
بسمه تعالى در پى واقعه تاسف بار سيل در نقاط مختلف كشور ، حضرت ايت الله العظمى صافى مد ظله العالى ضمن اظهار همدردى باحادثه ديدگان عزيز ، اجازه فرمودند كه مومنين محترم مجاز به پرداخت از ثلث سهم مبارك امام عليه السلام به سيلزدگان تمامى مناطق،  ...
چهارشنبه: 4/ارد/1398 (الأربعاء: 18/شعبان/1440)

اشاعه فرهنگ مهدوی مصداق بارز تعظیم شعائر الهی

اين همايشي كه به نام همايش بيعت با امام موعود‌(علیه‌السلام) در آستان عزّت و عصمت و عظمت كريمه اهل‌بيت حضرت فاطمه معصومه(علیها‌السلام) برگزار مي‌شود، اقدام بسيار پسنديده و شايسته مي‌باشد كه با دعوت از شيعيان بر تولّي و تبرّي و تجديد عهد ولايت و بيعت با آن قطب يگانة عالم و موعود خداوند متعال و انبيا و از آدم تا خاتم مي‌باشد.

اين همايش مصداق بارز تعظيم شعائر الهي و موجب اعلای کلمةالله و ترويج معارف نوراني مكتب اهل‌بيت(علیهم‌السلام) و ابلاغ پيام‌هاي حيات‌بخش و تحرّك‌آفرين آن به منتظران ظهور موفورالسّرور آن حضرت است.

 

ان‌شاءالله تعالي، اساتيد بزرگواري كه در اين نشست علمي شركت دارند با استعانت از آستان مقدّس حضرت وليّ‌الله الاعظم - ارواحنا فداه - بتوانند در گسترش فرهنگ مهدويّت به بهترين وجه خدمت كنند و جوانان عزيزمان را با آن امام همام آشناتر نمايند.

در پايان بر برگزاركنندگان مخلص اين همايش و شركت‌كنندگان آن و اساتيد و فضلاي محترم درود مي‌فرستم و توفيق آنان را در اشاعة فرهنگ اميد‌بخش مهدوي از خداوند متعال مسئلت دارم.

اَللَّهُمَّ عَجِّلْ فَرَجَهُ وَقَرِّبْ زَمَانَهُ وَاجْعَلْنَا مِنْ أَعْوَانِهِ وَأَنْصَارِهِ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطَّاهِرِينَ.

وَالسَّلَامُ عَلَيْكُمْ وَرَحْمَةُ اللهِ

نهم ربيع‌المولود 1431

لطف‌الله صافی[1]

 


[1]. پيام به همايش بيعت با امام موعود(علیه‌السلام)، 9 ربیع‌المولود 1431هـ. ق.

موضوع: 
نويسنده: