وریز وجوهات
بسم الله الرحمن الرحیم «إنّا لله و إنّا إلیه راجعون» رحلت آیة الله زاده معظّمِ مرجع عالیقدر مرحوم آیة الله العظمی آقای حاج سید احمد خوانساری قدّس سره حجة الإسلام و المسلمین آقای حاج سید جعفر خوانساری ره صهر مکرّم مرجع عالیقدر مرحوم آیة الله...
سه شنبه: 20/آذر/1397 (الثلاثاء: 2/ربيع الثاني/1440)

نيمهݘ شعبان، نمود تعهّد دينی

نيمة شعبان يعني اظهار وجود اسلامي و ولايي؛ ابراز شخصيّت و استقلال ديني؛ حمايت از اسلام و مکتب اهل‌بيت(علیهم‌السلام) نيمة شعبان يعني مبارزه با فساد و بدحجابي و مظاهر گناه، محکوم‌کردن همة انحرافات اجتماعي، سياسي و اقتصادي و موضع‌گيري، موضع‌داري و بي‌تفاوت‌نبودن در برابر جريان‌هاي انحرافي و اسلام‌‌زدايي؛ نيمة شعبان يعني امر به معروف و نهي از منکر، اجراي احکام اسلام و مقاومت در مقابل استکبار و غرب‌گرايي، و درحقيقت، حرکت، ايمان، استقامت و تلاش براي اعلاي کلمةالله و عزّت و عظمت اسلام و مسلمانان.

برگزاري اين همايش که به‌عنوان مهدويت و جهان آينده است، بسيار قابل تقدير است.

اينجانب به سهم خود از برگزارکنندگان عزيز اين همايش که بحمدالله تعالي در مسير توسعة فرهنگ انتظار و ولايت، خدمات سودمندي را به جامعه و به نسل جوان تقديم مي‌دارند، تشکر مي‌کنم.

 و نيز براي تمام اشخاصي که در برنامه‌هاي نيمه شعبان، احساسات

 

پاک ولايي و ارادت خود را به پيشگاه ملازمان خاصّ حضرت بقيّة‌الله‌(علیه‌السلام) اظهار مي‌نمايند، تأييد و تسديد مسئلت مي‌نمايم. اميد آنکه همگان مشمول دعوات و عنايات آن امام همام باشند.

وَالسَّلَامُ عَلَيْکُمْ وَرَحْمَةُ اللهِ

شعبان‌المعظّم 1424

لطف‌الله صافی[1]

 

 

[1]. پيام به همايش مهدويت و جهان آينده، نيمة شعبان‌المعظم 1424 هـ. ق.

موضوع: 
نويسنده: