وریز وجوهات
روز یکشنبه 17 جمادی الأولی 1439 هـ.ق، مدیرکل و معاونان کمیته امداد استان قم با حضور در بیت مرجع عالیقدر آیة الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف، از توصیه‌های معظّم‌له بهره‌مند شدند. در ابتدای این دیدار، آقای میر شکار مدیر کل کمیته امداد استان...
يكشنبه: 6/اسف/1396 (الأحد: 9/جمادى الآخر/1439)

3
اهمیت حفظ قرآن
[1]

بسم الله الرحمن الرحيم

براي من بسيار اسباب خوشحالي و مسرّت است که در اطراف و اکناف مملکت چنين خواهران متديّن و متعهدي با اين برنامه‌های خوب و مرتبط با قرآن و اهل‌بيت(ع) باشند، اينها اسباب خوشحالي حضرت وليّ عصر(عج) مي‌شود و اميدوارم همۀ شما بتوانيد بيشتر از اين، در راهي که پيش گرفته‌ايد خاطر مبارک آن حضرت را از خود راضي و خشنود نگه داريد.

البته بنده کسي نيستم که تشکر کنم، بنده هم فرد حقيري هستم که معلوم نيست در کجا حساب شوم.

اينها وظایف و تکاليفي است که بر عهدۀ همه است هرکس بيشتر انجام دهد، و نيتش خالص‌تر باشد، در درگاه الهي مقرب‌تر است و حالا معلوم نيست آنها چه کساني هستند، از اين جهت، خودم را کمتر از اين می‌دانم که تشکر کنم، من به دعاي شما محتاجم و اميدوارم از دعاي شما محروم نباشم.

خواهران مسلمان و متديّن درک مي‌کنند که در اين زمان چه خط‌هاي انحرافي براي خانم‌ها پيشنهاد مي‌کنند و می‌خواهند آنها را از خط حضرت زهرا(س) منحرف کنند، مي‌بينيد چه مطالبي هست، به اسم‌هاي مختلف وارد مي‌شوند تشويق و ترويج مي‌کنند

 

حتي بسا مي‌شود جايزه مي‌دهند، و چه بسا کساني که ضعيف الايمان و ضعيف العقيده هستند فريفتۀ اين مطالب مي‌شوند.

آنچه براي زن مسلمان لازم است اين‌ است که راه آن حضرت را داشته باشد و از آن راه تخطّي نکند، راه عبادت خدا، راه تقوا، عفت، حجاب و چادر داشتن.

 

[1]. دیدار جمعی از خواهران حافظ قرآن با حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی‌مدظله‌العالی در تاریخ 26 فروردین 1387.

موضوع: 
نويسنده: 
کليد واژه: