وریز وجوهات
دسته بزرگ عزای فاطمی علیهاالسلام السّلام علیک أیّتها الصّدیقة ‌الشّهیدة به‌مناسبت ایّام شهادت مظلومانه حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا سلام الله علیها، مراسم عزاداری با حضور علماء، فضلا، هیئات مذهبی و شیفتگان خاندان عصمت و طهارت علیهم‌السلام در دفتر...
يكشنبه: 6/اسف/1396 (الأحد: 9/جمادى الآخر/1439)

35
ارزش و مسئوليت حوزه‌هاي علميه
[1]

بسم الله الرحمن الرحيم

من واقعاً تحت تأثير قرار گرفتم و نمی‌توانم حال نشاطي که برايم حاصل شد، حال توجه و اقبالي که برايم حاصل شد بيان کنم، وقتي شما از وضعيت آنجا و از اين آقايان گزارش می‌داديد می‌خواستم بگويم: بأبي هم و اُمّي.

خدا مرا فداي همۀ آنها کند. آنهایي که اينجا هستند و آنها که آنجا هستند و در آن محيط و شرایط ايستادگي مي‌کنند.

اين برنامه‌های ولايتي، درس و تحصيل و ترويج دين و نشر معارف اهل‌بيت(ع)، اسباب عزّت شيعه و شوکت دوستان اميرالمؤمنين(ع) و بسيار ارزنده و قابل تقدير است.

من يقين دارم باعث خوشحالي و مسرّت قلبي آقا حضرت وليّ عصر(عج) است و ان‌شاءالله همه مورد عنايت و توجهات خاص آن وجود مبارک هستيد؛ هم شما عزيزان و اساتيد و کساني که در شروع و تأسيس اين برنامه اقدام کرده‌ايد و هم اين عزيزاني که شرکت کرده‌اند تا علوم آل محمد را فرا گيرند.

اينها براي همۀ ما اسباب افتخار و خوشحالي است. مطالبي که فرموديد براي ما بشارت بزرگي بود براي هر‌کسی که به ولايت اهل‌بيت(ع) ملتزم و متعهد باشد اسباب مسرت است.

هر کجا اين برنامه‌ها پياده شود باعث خوشحالي حضرت خواهد بود و اميدوارم

 

اسلام و ولايت اهل‌بيت(ع) از وجود شما بهره‌هاي بزرگ و کافي و شافي ببرد و شما هر کدام بتوانيد در آينده ناحيۀ مهمی ‌را اداره کنيد و در راه ولايت اهل‌بيت(ع) مردم را راهنمایي کنيد، هر کدام يک راهنما باشيد، شخصيت‌هايي از اين مدرسه بيرون بيايند که اسباب افتخار مسلمان‌ها باشد البته با همين خلوص نيتي که داريد.

 

[1]. دیدار طلاب حوزه علميه از بشاگرد بندرعباس با حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی‌مدظله‌العالی در تاریخ 10 بهمن 1387.

موضوع: 
نويسنده: