وریز وجوهات
بسم الله الرحمن الرحیم ایام شهادت ام الائمه النقباء، حجه الله الکبری، بقیه النبوه و ثمره الرساله، سیده نساء العالمین، حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا سلام الله علیها را به محضر مقدّس حضرت بقیه الله الاعظم ارواح العالمین له الفداء و دوستداران و خادمان...
سه شنبه: 1/اسف/1396 (الثلاثاء: 4/جمادى الآخر/1439)

محل قرب پروردگار

آيا توجه داريد وقتي در اين بيمارستان هستيد کجایيد؟ اگر واقعاً انسان بداند آنجا کجا است، انسان وقتي در بيمارستان است چقدر به خدا نزديک مي‌شود. اگر مي‌خواهي جایي را پيدا کني که به خدا نزديک باشي برو در بيمارستان و آنجا خدمت کن، پرستار باش، پزشک باش، هرچه خلوص نيت انسان بيشتر باشد ثوابش بيشتر و قداست شغل او زيادتر مي‌شود.

اميدوارم همه در راه اين شغل مقدسي که اختيار کرده‌ايد به موفقيت‌هاي بزرگ نائل شويد و اين بيمارستان اسباب آبرومندي اسلام، تشيع و روحانيت باشد، نمونه باشد، مردم وقتي مي‌خواهند ببينند تمام کارها مذهبي و اسلامی‌ است اينجا را ببينند از هر جهت، هم از جهت پرستاري و هم از جهات ديگر حتي حجاب که اسباب افتخار است، اينها مرهون فداکاري و خدمتي است که شما در آنجا انجام مي‌دهيد.

اميدوارم همه اين وظيفه را در زير سايه خود آقا حضرت وليّ عصر(عج) به نحو احسن انجام دهيد.

اگر بگويم: يَا لَيْتَنِي کُنْتُ مَعَکُمْ؛ کاش من هم با شما بودم، جا دارد، واقعاً جا دارد که بگويم: کاش من هم آنجا بودم و در آن خدمت‌ها با شما شريک بودم، خيلي مهم است يک روزش، يک ساعتش.

اميدوارم همه رضايت امام زمان(عج) را فراهم کنيد.

خداوند متعال روح مرحوم آیت‌الله گلپايگاني را با ارواح مقدس ائمه طاهرين(ع) محشور فرمايد، ايشان هم در آن زمان خيلي زحمت کشيدند و اهتمام داشتند، در آن زمان که مشکلات زياد بود ايشان تحمل کردند تا الآن الحمدلله به اين وضعيت رسيده است. اميدوارم بهتر از اينها باشد.

والسلام عليکم ورحمة الله وبرکاته

 

نويسنده: 
کليد واژه: