وریز وجوهات
السلام علیک ایتها الصدیقة الشهیدة دسته بزرگ عزاداران فاطمی به دعوت مرجع عالیقدر حضرت آیة الله العظمی صافی گلپایگانی دام ظله الوارف روز شهادت (پنج‌شنبه 3 جمادی الثانیة) ساعت 11 صبح از دفتر معظم له به سمت حرم مطهّر لینک مرتبط: گزارش تصویری...
پنجشنبه: 30/دى/1400 (الخميس: 16/جمادى الآخر/1443)

35
ارزش و مسئوليت حوزه‌هاي علميه
[1]

بسم الله الرحمن الرحيم

من واقعاً تحت تأثير قرار گرفتم و نمی‌توانم حال نشاطي که برايم حاصل شد، حال توجه و اقبالي که برايم حاصل شد بيان کنم، وقتي شما از وضعيت آنجا و از اين آقايان گزارش می‌داديد می‌خواستم بگويم: بأبي هم و اُمّي.

خدا مرا فداي همۀ آنها کند. آنهایي که اينجا هستند و آنها که آنجا هستند و در آن محيط و شرایط ايستادگي مي‌کنند.

اين برنامه‌های ولايتي، درس و تحصيل و ترويج دين و نشر معارف اهل‌بيت(ع)، اسباب عزّت شيعه و شوکت دوستان اميرالمؤمنين(ع) و بسيار ارزنده و قابل تقدير است.

من يقين دارم باعث خوشحالي و مسرّت قلبي آقا حضرت وليّ عصر(عج) است و ان‌شاءالله همه مورد عنايت و توجهات خاص آن وجود مبارک هستيد؛ هم شما عزيزان و اساتيد و کساني که در شروع و تأسيس اين برنامه اقدام کرده‌ايد و هم اين عزيزاني که شرکت کرده‌اند تا علوم آل محمد را فرا گيرند.

اينها براي همۀ ما اسباب افتخار و خوشحالي است. مطالبي که فرموديد براي ما بشارت بزرگي بود براي هر‌کسی که به ولايت اهل‌بيت(ع) ملتزم و متعهد باشد اسباب مسرت است.

هر کجا اين برنامه‌ها پياده شود باعث خوشحالي حضرت خواهد بود و اميدوارم

 

اسلام و ولايت اهل‌بيت(ع) از وجود شما بهره‌هاي بزرگ و کافي و شافي ببرد و شما هر کدام بتوانيد در آينده ناحيۀ مهمی ‌را اداره کنيد و در راه ولايت اهل‌بيت(ع) مردم را راهنمایي کنيد، هر کدام يک راهنما باشيد، شخصيت‌هايي از اين مدرسه بيرون بيايند که اسباب افتخار مسلمان‌ها باشد البته با همين خلوص نيتي که داريد.

 

[1]. دیدار طلاب حوزه علميه از بشاگرد بندرعباس با حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی‌مدظله‌العالی در تاریخ 10 بهمن 1387.

موضوع: 
نويسنده: