وریز وجوهات
بسم الله الرحمن الرحيم الحمدلله الذي جعلنا من المتمسکين بولاية اميرالمؤمنين و الائمة المعصومين عليهم‌السلام لاسيما مولانا بقية الله المهدي عجّل الله تعالى فرجه الشريف و رزقنا الفوز بلقائه.   با تبريک ایام مبارک ماه شریف ذی الحجة به...
چهارشنبه: 13/مرد/1400 (الأربعاء: 25/ذو الحجة/1442)

نگهداري انقلاب دشوارتر از انقلاب کردن

اين زحمات و مرارت‌هایي که همه کشيدند، علما، مراجع، همه براي اين بود که اسلام برقرار شود و الحمدلله چنين انقلابي برپا شد. انقلاب را نگه داشتن از انقلاب کردن مشکل‌تر و دشوارتر است. بايد انقلاب را استمرار دهيم عقب‌نشيني نکنيم.

خداوند متعال همه شما و همه علمای تهران و همه بلاد را تأييد کند. شما هستيد که بايد اسلام را نگه بداريد ما که اين لباس را پوشيديم به اين معنا است که ما خودمان را مدافع اسلام می‌دانيم.

اميدواريم در اين لباسي که می‌پوشيم و در اين حرفي که می‌زنيم صادق باشيم و به حرفي که می‌زنيم عمل کنيم.

 

اميدوارم بيشتر از اينها مردم را آگاه کنيد که بايد تسليم احکام خدا باشند، زن‌ها، مردها، جوان‌ها، هرکسي می‌خواهد براي خودش راهي برود، اين که نمي‌شود، قرآن مي‌فرمايد:

﴿فَلَا وَرَبِّكَ لَا يُؤْمِنُونَ حَتَّى يُحَكِّمُوكَ فِيمَا شَجَرَ بَينَهُمْ ثُمَّ لَا يَجِدُوا فِي أَنْفُسِهِمْ حَرَجاً مِمَّا قَضَيتَ وَيُسَلِّمُوا تَسْلِيماً﴾.[1]

اصل دين تسليم است، اميدواريم خداوند متعال اين انقلاب و نظام اسلامی‌ را برقرار بدارد و از هرگونه حوادث و آفات و افکار بد و اغراض بد حفظ کند. الآن در دنيا همه با اسلام طرفند، همه‌جا دشمنان اسلام عليه اسلام کار مي‌کنند.

همۀ اينها از اسلام مي‌ترسند، مي‌ترسند که اسلام در خاورميانه پيدا شود و چيزي براي آنها باقي نماند و در اينجا هم که اسلام حکومت مي‌کند مي‌خواهند اسلام را تضعيف کنند.

عمده همين است که فقط روي اسلام و امام زمان(عج) حساب کنيد.

خداوند همۀ شما را تأييد کند.

من تشکر می‌کنم و از خداوند متعال می‌خواهم شما را مشمول عنايات حضرت وليّ عصر(عج) قرار بدهد و کمک آن حضرت را نصيب شما بفرمايد.

 

 

 

[1]. نساء، ٦٥. «قسم به پروردگارت، آنها ايمان نمی‌آورند مگر اینکه در اختلافات تو را حَکَم قرار دهند و آن‌وقت در دل و باطن خودشان از حکم و داوري تو احساس ناراحتي نکنند و تسليم باشند».

نويسنده: