رسول الله صلى الله عليه و آله :شَعبانُ شَهري و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهري كُنتُ لَهُ شَفيعا يَومَ القِيامَةِ پيامبر صلى الله عليه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قيامت شفيع او خواهم... بیشتر
دوشنبه: 26/ارد/1401 (الاثنين: 14/شوال/1443)

همه چيز بايد در اسلام ذوب شود

اميدوارم شما که براي آموزش مسائل اعتقادي و احکام به قم آمده‌ايد موفق شويد زيرا مطلب همين است، هستۀ مرکزي انقلاب که بايد در همۀ نهادها و ارگان‌ها مورد اهميت باشد، احکام اسلام و ايمان به خدا است، همه چيز بايد در دين ذوب شود. حرف ديگري نيست، هر‌کس حرف ديگري بزند حرفش باطل است. هر برنامه‌اي که خارج از احکام خدا باشد چه در مورد زن‌ها يا مردها، باطل است. ارتش، سپاه و نيروي انتظامی ‌بايد مواظب باشند که همۀ برنامه‌ها ديني باشد. اختلاط زن و مرد جايز نيست، اگر در سپاه هم باشد جايز نيست.

به‌هرصورت مسأله سپاه و نيروهاي مسلح بسيار اهميت دارد و امنيت مملکت و حفظ حدود و ثغور اسلام متوقف بر اين است که اين نيروها قوت داشته باشند، هم قوت اعتقادي و روحي، و هم قوت مادي و جهاتي که امروز در دين مطرح است، ما بايد از کفار قوي‌تر و جلوتر باشيم نه اینکه آنها چيزهایي داشته باشند و ما نداشته باشيم.

اگر ما در راه خدا باشيم، خداوند به ما کمک مي‌کند و دشمن‌ها هرچه نقشه بکشند بي‌اثر می‌شود، تا زماني که ما متمسک به اسلام باشيم خداوند نصرتش را از ما دريغ نخواهد کرد.

اينکه شما خود را لشکر اسلام می‌دانيد غنيمت بدانيد اين عنوان و اعتبار بزرگي

 

است، کسي که خود را لشکر اسلام بداند و لشکر اسلام باشد، هميشه در عبادت است، عبادتي بالاتر از اين نيست که انسان هميشه اين لباس را براي حفظ امنيت و مرزهاي اسلامی ‌پوشيده باشد. اين از وظایفي است که بر همه واجب کفایي است. حال که عده‌اي به اين وظيفه قيام کرده‌اند، ديگران بايد از آنها تشکر و تقدير کنند. ان‌شاءالله از انصار اسلام و امام زمان(عج) باشيد و توجهات حضرت شامل حال شما و ما و مسلمانان و شيعيان اهل‌بيت(ع) باشد.

والسلام عليکم ورحمة الله وبرکاته

 

نويسنده: 
کليد واژه: